Cepurītes

Sveiciens no Katrīnas vecmāmiņas!
"Uzņēmos uzadīt mazmeitiņai siltu cepurīti. Sarežģīts uzdevums, jo materiālam jābūt maigam un siltam, modelim ērtam un piegulošam, izskatam pievilcīgam un mīlīgam.
Tika izmēģināti dažādi cepurīšu varianti – ar platākām un šaurākām maliņām, ar bumbuļiem un austiņām. Praktiskākā un glītākā izrādījās cepurīte ar “ puļķīti “. Tā labi piekļaujas galvas formai, ausis ir siltumā un nenotiek nobīde.
Veicu dažādus eksperimentus, kombinējot dzijas, lai mazulim būtu pēc iespējas labāka sajūta, to valkājot. Cepurīte izdevās tik laba, ka radās vēlme ar to palutināt arī citus bērniņus.
Adījumam izmantotas kvalitatatīvās Drops dzijas: Baby Merino, Baby Alapaca Silk, Kid Silk.
Cepures apakšdaļā smalka merino vilna, alpakas vilna un zīds – mīkstas un kairinājumu neizraisošas dzijas, piemērotas mazuļa maigajai ādai. Augšdaļā merino vilna un pūkaina mohēras un zīda sajaukuma dzija.
Izmēra izvēle: katram mazulim ir individuāla galvas forma un lielums noteiktā vecumā. Ir doti izstrādājuma izmēri izklātā veidā. Cepure ir elastīga un, uzliekot galvā, izstiepjas.
Mazuļu piemērotie vecumi ir aptuveni.
Cepures mazgāšana: maigi mazgājiet remdenā ūdenī, izmantojot vilnai piemērotu mazgāšanas līdzekli, neatstājiet to mērcēties un žāvējiet uz gludas virsmas.
Vecmāmiņa Laila

Mīļmantas

Roku darbs.  Izmērs: aptuveni 23x15cm. Patīkams taustei

Materiāli: plīša dzija, 100% poliesters. (Rotaļlieta satur sīkas detaļas - acis, deguns) Pildījums: holofaibers, 100% poliesters

Unikāli dekori jaundzimušā istabai

Esam radījuši īpašus dekorus mazuļa istabai, iedzīvinot kolekcijas "Pieneņpūka" galveno motīvu - sapņaino lācīti, kas pieķēries pieneņpūkai un lido pretī brīnišķīgiem mirkļiem. Tas iepriecinās gan māmiņu, gan mazuli! Ikviens dekors ir roku darbs - un pieejams vienā eksemplārā.

Karuselīši bērnu gultiņai

Dekori bērnistabai

Cepurītes un lacītes

Materiāls: 95% kokvilna, 5% elastāns Piemērots 0-3 mēn. Roku darbs

Mazuļu sedziņas

Materiāls: 100% kokvilna + Minky 100% poliesters Izmērs: 80x100cm

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.