BELOVED ir Latvijā lolots zīmols, kas aizsākās kā hobijs un mazais sapnis par pašas uzņēmumu.

Katra grāmatiņa ir rūpīgs roku darbs un tā netiek ražota rūpnieciski milzīgās tirāžās.

Ideja par personalizētām grāmatiņām radās jau 2015. gadā – pienāca brīdis, kad man tuvam cilvēkam nāca pasaulē bērniņš. Mani uzaicināja uz raudzībām, un es sapratu, ka vēlos pasniegt dāvānā ne tikai kaut ko nodarīgu, bet arī īpašu un skaistu. 

Idejām raisoties un skicēm pārtopot datorgrafikā, soli pa solim - BELOVED zīmols radās kopā ar pirmo taustāmo grāmatiņu, kas pie jaunajiem vecākiem nonāca 2018. gada pavasarī. Cerība bija sniegt ģimenēm vienreizīgu atmiņu krājumu personalizētā formātā.  

Dizainu un saturu veidoju pēc sajūtām. Manuprāt, ir svarīgi, lai māmiņai, kura pilda grāmatiņu, ir ne tikai viegli un interesanti to darīt, bet tas ir arī paveicams estētiskā formā

Līdz šim, grāmatiņas aizpildītāji ir uzsvēruši, ka no grāmatiņas dizaina un satura staro mīļums un  maigums.

Svarīgākais grāmatiņas uzdevums ir atstāt neatkārtojamas atmiņas gan pašam bērnam, gan citiem ģimenes locekļiem, kuri diendienā nav blakus mazulim. Bērni izaug tik ātri! 

Monta Arnolde

idejas un dizaina autore

Un es? Es priecājos, ka varu piepildīt savu sapni, ļaujot cilvēkiem saglabāt tik vērtīgas atmiņas. Es mīlu savu darbu, man ir neizmērojams gandarījums radīt skaistas lietas un iepriecināt citus.

Līdz ar meitiņas piedzimšanu, man rodas aizvien vairāk skaistu un noderīgu ideju! Jau pavisam drīz varēsim iepriecināt savus klientus ar jauniem produktiem!

Paldies, ikvienam, kurš atbalsta mazo uzņēmējdarbību un izvēlas Latvijā ražotu produktu!